Конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності з метою призначення для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності Товариства

15.12.2021

ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БЕНЄФІТ» (надалі – Товариство) на виконання ст.29 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», оголошує конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності з метою призначення для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності Товариства.

Завдання – проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності ТДВ «СК «БЕНЄФІТ» за період з 01 січня 2021 по 31 грудня 2021 рік.

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – 15 січня 2022 року 23:59.

Критеріями для вибору аудиторської компанії для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності Товариства є:

– забезпечення високої якості надання послуг з проведення аудиту фінансової звітності підприємства, що становить суспільний інтерес;

– відповідність вимогам, що встановлені Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»;

– вартість аудиторських послуг.

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

 1. Анкета, в якій зазначено:
 • назва аудиторської фірми, ідентифікаційний код юридичної особи, адреса, контактна інформація (телефон, e-mail, адреса web-сайту), ПІБ контактної особи;
 • коротка історична довідка про діяльність аудиторської фірми;
 • організаційна структура аудиторської фірми, яка містить перелік засновників (учасників), у тому числі прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, найменування, країна резидентства, місцезнаходження;
 • інформація про чисельність працівників аудиторської фірми, (працювати має не менше п’яти аудиторів із загальною чисельністю штатних кваліфікованих працівників, які залучаються до виконання завдань, не менше 10 осіб, з яких щонайменше дві особи повинні підтвердити кваліфікацію відповідно до ст.19 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» або мати чинні сертифікати (дипломи) професійних організацій, що підтверджують високий рівень знань з міжнародних стандартів фінансової звітності);
 • інформація щодо кваліфікованого персоналу аудиторської фірми(ПІБ та № сертифікатів «Суб’єкта аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес»);
 • опис спеціалізації аудиторської фірми: відповідний досвід, опис аналогічних проектів (за наявності).
 1. Форма-пропозиція про проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес, встановленого зразка.

3.Копія витягу з Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності про включення суб’єкта аудиторської діяльності до відповідного розділу Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності.

 1. Копія чинного Свідоцтва про проходження перевірки системи контролю якості;
 2. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 3. Документи, які підтверджують, що сума винагороди суб’єкта аудиторської діяльності за попередній річний звітний період від кожного з підприємств, що становлять суспільний інтерес, яким надавалися послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності протягом цього періоду, не перевищувала 15 відсотків загальної суми доходу від надання аудиторських послуг;
 4. Документ, що підтверджує відсутність у суб’єкта аудиторської діяльності обмежень, визначених статтею 27 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»;
 5. Документи, що підтверджують відсутність у суб’єкта аудиторської діяльності обмежень, пов’язаних з тривалістю надання послуг підприємству, що становить суспільний інтерес.
 6. Копію договору страхування цивільно-правової відповідальності суб’єкта аудиторської діяльності перед третіми особами, який провадить обов’язковий аудит фінансової звітності (із зазначенням відповідної інформації в Реєстрі аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності щодо укладання такого Договору).
 7. Проект договору про надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності.

У конкурсі можуть брати участь суб’єкти аудиторської діяльності, які:

 • відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» від 21.12.2017 № 2258-VIII до Аудиторів, які можуть надавати послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес;
 • включені до відповідного розділу Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності;
 • у яких за попередній річний звітний період сума винагороди від кожного з підприємств, що становлять суспільний інтерес, яким надавалися послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності протягом цього періоду, не перевищувала 15 відсотків загальної суми доходу від надання аудиторських послуг.

Не допускаються до участі в конкурсі Аудитори, які не пройшли зовнішню перевірку системи контролю якості та не мають чинного свідоцтва про відповідність системи контролю якості на дату оголошення конкурсу. У разі отримання конкурсної пропозиції від таких суб’єктів, пропозиція до розгляду не приймається.

Комерційну пропозицію надіслати на електронну пошту: info@benefit-ic.com (з поміткою «Конкурс аудит»).

Документи для участі в конкурсі надсилати на адресу: Україна, 03026, м. Київ, Столичне шосе, буд. 101В, ТДВ «СК «БЕНЄФІТ». Тел. 080 033-05-54.

Контактна особа: Приходько Олександра Ігорівна.

Рішення про вибір аудитора буде оголошено 05 лютого 2022 року. Усі компанії, які надали свої пропозиції у зазначені терміни, будуть повідомлені про прийняте рішення.

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі чи з порушенням умов розглядатись не будуть.

 

Виникли питання?

Ми допоможемо знайти відповідь!

Benefit Insurance company


Страхова компанія ТДВ "СК "БЕНЄФІТ" - це повний спектр послуг зі страхування майна, здоров'я та ризиків. Список страхових продуктів нашої компанії розширюється щодня - ми намагаємось враховувати потреби кожного нашого клієнта!

З питаннями та пропозиціями щодо роботи страхової компанії "БЕНЄФІТ" звертайтесь, будь-ласка, до керівництва компанії (див.сторінку контакти).

Наші контакти


Графік роботи:

Понеділок-п'ятниця з 9:00 до 18:00
Обідня перерва з 13:00 до 14:00
Субота, неділя вихідний

Дзвінки приймаються у робочі години.

Інформація

Оформлення заявки

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена.