Який вид КАСКО обрати, щоб застрахувати своє авто за найнижчою ціною?

15.12.2020

Страхування в Україні набирає оберти і багато автовласників розуміють, що краще застрахувати своє авто, аніж шукати купу грошей на його ремонт або заміну в разі дорожньо-транспортної пригоди, повені чи дій п’яних підлітків. Адже страхівка на авто коштує не так багато, як більшість робіт по його відновленню або заміні певного переліку цінних деталей.

Страхова компанія «Бенєфіт» розробила серію програм КАСКО для страхування Вашого автомобіля, щоб дати змогу еффективно захищати своє авто і при цьому не витрачати зайвих коштів. Ви обираєте саме ту програму, що відповідає Вашим потребам, обираєте ризики, від настання яких хотіли б застрахувати і обираєте умови, за яких буде діяти Ваш страховий поліс. Всі ці оптиції дозволяють знизити вартість КАСКО до 50% і при цьому зберегти всі переваги страхування для авто, що пропонує страхова компанія «Бенєфіт».

Програма «Стандарт Плюс»

Програма «Стандарт Плюс» — це приклад класичного повного КАСКО з базовою франшизою від 0 за ризиком «Часткове пошкодження авто» та франшизою від 5% за ризиком «Незаконне заволодіння». Розмір франшизи та ризики, що страхуються обирає сам клієнт із запропонованих. Ризики, які можна застрахувати за цією програмою (будь-який ризик із запропонованих або їх комбінацію. Наприклад, можна обрати ризик «ДТП» і «Протиправні дії третіх осіб»):

  • ДТП
  • Протиправні дії третіх осіб, дія стихії, пожежа або вибух, зовнішній вплив
  • Незаконне заволодіння ТЗ (ТЗ — транспортний засіб)

Розмір франшизи за ризиками теж можна обрати на власний розсуд. Як Ви знаєте, у страхуванні франшиза — це сума, яка при настанні страхової події не відшкодовується страховою компанією. Чим більший розмір франшизи, тим менше вартість страхового полісу КАСКО, тобто обираючи франшизу 1% замість франшизи 0%, Ви економите! Нижче приведена інформація відносно можливих розмірів франшизи за страховими ризиками «Часткове пошкождення ТЗ» та за ризиком «Незаконне заволодіння»:

  • франшиза за ризиком «Часткове пошкождення ТЗ»: 0%, 0.5%, 1%, 1.5%, 2%, 2.5%, 3%, 4%, 5%
  • франшиза за ризиком «Незаконне заволодіння»: 5%, 7%, 10%, 15%

Якщо Ваш автомобіль використовується як таксі, то програма «Стандарт Плюс» буде найкращим вибором з точки зору економії, оскільки покриває найбільшу кількість можливих ризиків, з якими дуже часто зустрічаються водії таксі. Вам не треба турбуватися, якщо Ви випадково зачепите сміттєвий контейнер у дворах або випадково пошкодите бампер авто при невдалому маневрі — страхова компанія «Бенєфіт» швидко відшкодує завдані втрати і Ви зможете далі еффективно працювати.

Програма КАСКО «Економ 50/50»

Даний вид захисту для Вашого автомобілю дуже схожий з попередньою програмою КАСКО за одним винятком — Ви сплачуєте лише половину вартості полісу КАСКО і маєте повноцінний захист на обраний перід (строк дії договору КАСКО Ви обираєте самостійно із запропонованих компанією варіантів). Проте, якщо в період дії договору страхування станеться страховий випадок, Ви отримаєте відшкодування після оплати другої частини вартості полісу.

Даний вид страхування автомобіля передбачає ті самі страхові ризики і розміри франшизи, що і програма «Стандарт Плюс», проте є економнішим варіантом, оскільки Ви відразу отримуєте декілька унікальних переваг:

  • нижчий базовий страховий тариф, ніж у програми «Стандарт Плюс»
  • додатково 50% економії відразу при оформленні договору КАСКО
  • повноцінний захист, як і класичне повне КАСКО
  • знижку на оформлення наступного договору страхування в якості постійного клієнта

Захист за програмою «Економ 50/50» найчастіше вибирають ті водії, що не експлуатують автомобіль в режимі таксі, не передають його в оренду третім особам, не допускають грубого порушення правил дорожнього руху або просто мало використовують своє авто — статистика свідчить, що такі водії дуже рідко попадають в ДТП, тому такая програма допомагає їм одночасто мати захист і при цьому не переплачувати.

Програма КАСКО «Перший»

Програма страхування «Перший» — це договір страхування автомобіля, який діє лише на один страховий випадок. Тобто Ви купуєте поліс, а в разі настання страхового випадку Ви отримуєте виплату і договір автоматично припиняє дію. Варто зазначити, що дана програма не покриває страхові ризики, повязані з незаконним викраденням транспортного засобу і не зобов’язує страхувальника або власника авто звертатися з будь-якого випадку — Ви можете самостійно вибрати той випадок, що буде відшкодовано.

Наприклад, водій подряпав бампера при паркуванні і не звернувся до страхової компанії, щоб не припиняти дію договору заради дрібниці. Договір страхування в такому випадку є діючим і ним можно скористатись, щоб отримати відшкодування в майбутньому (поки не настане страховий випадок або не закінчиться строк дії договору). Такий вид КАСКО є найдешевшим і є найпростішим в оформленні — Вам достатньо просто залишити заявку на сайті компанії «Бенєфіт» і найближчим часом Ваш поліс КАСКО буде активним!

Виникли питання?

Ми допоможемо знайти відповідь!

Benefit Insurance company


Страхова компанія ТДВ "СК "БЕНЄФІТ" - це повний спектр послуг зі страхування майна, здоров'я та ризиків. Список страхових продуктів нашої компанії розширюється щодня - ми намагаємось враховувати потреби кожного нашого клієнта!

З питаннями та пропозиціями щодо роботи страхової компанії "БЕНЄФІТ" звертайтесь, будь-ласка, до керівництва компанії (див.сторінку контакти).

Наші контакти


Графік роботи:

Понеділок-п'ятниця з 9:00 до 18:00
Обідня перерва з 13:00 до 14:00
Субота, неділя вихідний

Дзвінки приймаються у робочі години.

Інформація

Оформлення заявки

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена.